REZERWACJA ONLINE
Przyjazd
 Wyjazd

BOHEMA BAZAR Wiosna 2024

CATERINA Leman – to polska odzieżowa marka premium, skierowana do eleganckich, szykownych kobiet. Na rynku polskim obecna jest od ponad 30 lat. Jej wyróżnik to nienaganne kroje, piękne włoskie tkaniny, dzianiny i dodatki. Do nabycia w salonach na terenie Polski m.in. w Toruniu na ul. Szerokiej.

SIMONCINI – ta włoska marka ubiera świadome mody i wyrafinowane kobiety. W jej kolekcjach widać najwyższą jakość tkanin, dzianin, klasę i dbałość o szczegóły. Do nabycia m.in. w salonie Caterina w Toruniu na ul. Szerokiej.

TREASURE BOX – wyjątkowa, doskonałej jakości biżuteria modowa, tworzona ręcznie przez włoskich, greckich i hiszpańskich artystów, z wykorzystaniem m.in. kryształów Swarowskiego oraz naturalnych elementów. Każda kobieta znajdzie tu sposób na wyrażenie własnego stylu oraz osobowości.

LOCHERBER MILANO – to włoska, luksusowa marka zapachów i stylu życia. Oferuje eleganckie wody toaletowe, perfumowane, zapachy do domu, świece zapachowe itp. Ich produkty wykonane są w pięknych opakowaniach dodających wnętrzu stylu. Do nabycia w eleganckich salonach, on-line i na naszym Bazarze:)

MIA MIA – pracownia torebek niezwykłych. Wytwarza torebki unikatowe z ekskluzywnych tkanin, oryginalnych skór, futer itp. Te piękne torby to pojedyncze egzemplarze z niepowtarzalną podszewką. Do nabycia w salonie MiaMia w Sopocie na ul. Grunwaldzkiej i na naszym Bazarze.

LI PARIE – to jedna z pierwszych firm na polskim rynku, która od wielu lat zajmuje się brafittingiem czyli profesjonalnym doborem bielizny. Założycielką i twarzą marki jest charyzmatyczna Jola Lewicka, która projektuje bieliznę, stroje kąpielowe, ubrania i inne dodatki. Jako ekspert w tej dziedzinie jest częstym gościem w programach telewizyjnych. Produkty do nabycia on-line i na naszym Bazarze.

KNOCIKOWO PRACOWNIA – to miejsce gdzie Martyna wytwarza pachnące, sojowe świece zapachowe w szkle. Subtelne, a zarazem intensywne aromaty pomagają uwolnić umysł od problemów i zapewniają odprężającą atmosferę w domu. Do nabycia on-line i na naszym Bazarze.

SORDYL JEWELLERY – Agnieszka Sordyl tworzy z pasją niepowtarzalną biżuterię artystyczną ze szlachetnych materiałów i kamienni. Jej biżuteria prezentowana była na wielu międzynarodowych i polskich pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Do nabycia on- lin i na naszym Bazarze.

MONIKA PALIKOT FASHION –  Monika Palikot to projektantka, kostiumografka, miłośniczka sztuki. Twórczyni niebanalnych ubrań i akcesoriów. Inspiruje się modą i sztuką głównie Japonii, podróżuje po świecie szukając tkanin, współpracuje z artystami kreując nowe projekty. Tworzy serie, nie kolekcje a wśród nich klasyczne koszule, marynarki i spodnie szyte z męskich garniturów, płaszcze z jedwabną charakterystyczną podszewką, kurtki z kap z Podlasia, spodnie i sukienki ze szlachetnych tkanin a także kolorowe torby z ortalionu zdobione falbaną. Monika prowadzi w Lublinie swoją pracownię dla indywidualnych klientów. Projektuje garderobę dla kobiet i mężczyzn lubiących pięknie skrojone i uszyte rzeczy z najwyższej jakości tkanin pochodzących często ze stokowych produkcji i z recyklingu. Rzeczy Moniki noszą zarówno kobiety jak i mężczyźni, to najczęściej projekty unisex.