REZERWACJA ONLINE
Przyjazd
 Wyjazd

Dinner in the Sky. Niezapomniana Kolacja w Chmurach

Niebo na wyciągnięcie ręki!  

Dinner in the Sky jest nowatorską „Restauracją w chmurach”.  Potężny dźwig unosi w powietrze specjalny stół restauracyjny dla 22 Gości. Kelnerzy serwują dania na wysokości 50 metrów nad ziemią, a  Goście mogą podpatrywać Szefów Kuchni przy finalnym przygotowaniu potraw, cieszyć się najlepszymi smakami i doskonałym winem, a to wszystko podziwiając  zapierajace dech widoki.  Tym samym Dinnner in the Sky zapewnia uczestnikom kolacji najbardziej fascynujące doświadczenia, jakie można sobie wyobrazić.

 Niebiańska uczta 

Ekskluzywna podniebna kolacja z wybornym menu, serwowana przez najlepszych  szefów kuchni, zapewni absolutnie niezapomniane przeżycia. Sprawdź to i skosztuj niezapomnianej 4-daniowej kolacji komponowanej w ramach propozycji menu kuchni z całego świata.

Międzynarodowa idea

Dinner in the Sky to hit na całym świecie. W ciągu ostatnich lat Dinner in the Sky przecięło niebo 60 krajów… Było w Europie, ale także w Australii, Japonii, Indiach, Dubaju, RPA, Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Kanadzie, w Chinach.

Wybierz Koalcję w Bydgoszczy

Juz podczas Steru na Bydgoszcz – w dniach 21-23 czerwca 2024 – Dinner in The Sky ponownie w Bydgoszczy.

Kolacja odbędzie się w sercu miasta, gdzie rzeka Brda splata się z klimatyczną architekturą. Dodatkowym walorem będą atrakcje  flagowego bydgoskiego festiwalu „Ster na Bydgoszcz”. Rozpocznij swoją kulinarną podróż od przystawki, która skradnie Twoje podniebienie, a następnie podnieś się ponad dachy Bydgoszczy, by już wysoko nad miastem  skosztować wyjątkowej zupy. Główne danie to prawdziwa uczta dla zmysłów. Całość wrażeń kulinarnych dopełnia deser, który zaspokoi wszytskie słodkie pragnienia. Kolację w Chmurach umili kieliszek Prosecco, które w tak ekscytującym entourage’u będzie z pewnością smakować wyjątkowo.

Drink and Snack in the sky – deser, kieliszek wina musującego  – BILET: 490zł/osoba

Dinner in the sky z czterodaniową kolacją  – BILET: 990zł/osoba

Zakup biletów i voucherów prezentowych:

Hotel Bohema ul. Konarskiego 9 w Bydgoszczy.

Po zakupie biletu nalezy samodzielnie dokonać rezerwacji  lokalizacji, daty i godziny wydarzenia bezpośrednio u organizatora Kolacji w Chmurach  Dinner in The Sky pod numerem telefonu +48 729 288 932
lub mailowo: info@dinnerinthesky.com.pl