Hotel Bohema Bydgoszcz
Hotel

Restauracja

SPA
  +48 52 5 600 602
rezerwacja@hotelbohema.pl
  +48 52 5 600 600
weranda@hotelbohema.pl
  +48 52 582 64 40
EN

Darmowe WiFi
REZERWACJA ONLINE

Przyjazd
Wyjazd

Wakacje w mieście pełne atrakcji

Nie macie planów na zbliżające się lato? Zapraszamy do Bydgoszczy.
Koncerty, teatry i kabarety w amfiteatrze przy Operze Nova, a także spektakle dla dzieci, teatry improwizowane czy imprezy plenerowe w Myślęcinku – lato w mieście zapowiada się w tym roku wyjątkowo interesująco.

To będzie lato pełne atrakcji – scena na wodzie przy Operze Nova przez cały sezon tętnić będzie życiem – w ramach „Wieczorów z kabaretem” wystąpią m. in. Kabaret Ani Mru Mru czy Andrzej Poniedzielski. Odbędzie się także tak lubiana przez bydgoszczan „Rzeka muzyki” i „Rzeka muzyki młodych” – nad Brdą zaprezentują się m in. Janusz Radek, Mitch&Mitch, Tulia, Jacek Bończyk czy Bitamina.

Nie zabraknie też recitali i monodramów w ramach „Małych form teatralnych” – na scenie zobaczymy m. in. Sonię Bohosiewicz czy Piotra Machalicę, którzy nomen omen byli nie tak dawno Gośćmi w hotelu w ramach cyklu „Artyści w Bohemie”.

Z kolei Miejskie Centrum Kultury zaprasza na Letnią Scenę Impro przy swojej siedzibie na ul. Marcinkowskiego. Odbywać się tam będą improwizowane spektakle z całego kraju. Będzie też oferta teatralna dla dzieci w ramach cyklu „Przystań Teatr” (spektakle pod chmurką przed amfiteatrem na ulicy Grodzkiej).

Z kolei w Ostromecku przez całe lato będą koncerty,a także tradycyjnie – Festiwal Tańców w Kręgu.

Szczegóły dotyczące imprez w poszczególnych zakładkach tematycznych na stronie:

Hotel Bohema zaprasza również na koncerty Festiwal Fontanna Muzyki 2019, które jak co roku organizowane będą w Parku Kazimierza Wielkiego przy Fontannie POTOP w sierpniu.

Rezerwacja pokoju:

NA PAŃSTWA ZAPYTANIA CZEKAMY POD ADRESEM
rezerwacja@hotelbohema.pl +48 52 5600 602