REZERWACJA ONLINE
Przyjazd
 Wyjazd

Masaż w ciemności

Kojący zmysły masaż w ciemności .
Masaż w ciemności z kieliszkiem wina i seansem aromaterapeutycznym  90 minut/330 zł 

W ciemności odpoczywamy najlepiej. Uciekamy od  nadmiaru bodźców i zapominamy o stresie. Ciemność pozwala też  uwolnić się od spojrzenia drugiego – otuleni przyjaznym półmrokiem możemy poczuć się swobodnie i poddać się głębokiemu relaksowi.

Otulenie dla zmysłów

Masaż w ciemności wykonany zgodnie z filozofią Clarins’a to wyjątkowe doznanie. Kiedy wzrok odpoczywa, wyostrzają się pozostałe zmysły.  Dla doświadczenia  głębokiego relaksu Gości częstujemy kieliszkiem wina, a masażowi towarzyszy łagodna muzyka i seans aromaterapeutyczny z olejkiem zapachowym do wyboru.

Dotyk, który przynosi ukojenie

Masaże Clarins słyną z najwyższej dbałości o precyzję gestów. Ich spokojny rytm uwalnia głębokie napięcia, które tkwią w pamięci ciała. Unikalna technika i dotyk stymulują zakończenia nerwowe w sercu każdego mięśnia i przynoszą głębokie odprężenie.

Moc naturalnych olejków

Masaż łączy efektywność ekskluzywnego  „Dotyku Clarins” ze skutecznością  wysokiej klasy produktów –  niezwykłej czystości ekstraktów roślinnych o wyjątkowym aromatycznym i fitoterapeutycznym działaniu olejków esencjonalnych.
To  niezapomniane doznanie, które przynosi rozkosz wszystkim zmysłom i przywraca poczucie wewnętrznej równowagi.

Informacja i rezerwacja: 52 582 64 40