REZERWACJA ONLINE
Przyjazd
 Wyjazd

Zasady korzystania z zaproszeń upominkowych

 

1. Zakup „Zaproszenia upominkowego” dokonuje się poprzez zapłatę równowartości zaproszenia.

2. Na życzenie, zaproszenia zakupione on-line, zostaną wystawiane w formie eleganckiej karty podarunkowej i wysłane pod wskazany adres.

3. „Zaproszenie upominkowe” upoważnia do skorzystania z oferty przedstawionej w zaproszeniu przez 6 miesięcy od daty wystawienia. Po upływie tego terminu zaproszenie uznaje się za zrealizowane.

Nie dotyczy zaproszeń na konkretne datowane imprezy okolicznościowe, które są bezzwrotne.

4. Zaproszenie upominkowe nie może być realizowane częściowo.

5. Z zaproszenia może skorzystać Okaziciel. Jeżeli zaproszenie wystawiono imiennie, skorzystać z niego może wyłącznie osoba wymieniona w zaproszeniu.

6. W celu realizacji zaproszenia należy dokonać wcześniejszej rezerwacji.

7. Zaproszenie należy przekazać obsłudze przed jego realizacją.

8. Anulacji dokonanej rezerwacji można dokonać z minimum 48 godzinnym wyprzedzeniem. Po upływie tego terminu zaproszenie uznaje się za zrealizowane. Nie dotyczy zaproszeń na konkretne datowane imprezy okolicznościowe.

9. „Zaproszenie upominkowe” nie może być wymienione na pieniądze ani zwrócone.

10. W przypadku gdy rachunek przekroczy wartość vouchera wymagana jest dopłata. W przypadku mniejszej wartości rachunku, reszta nie będzie wydana. Kolacja komponowana jest dowolnie spośród pozycji dostępnych w karcie.

11. W przypadku utraty ( zagubienia, kradzieży etc.) lub zniszczenia zaproszenia, Hotel nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

12. Zaproszenia do SPA na zabiegi realizujemy w dniach wtorek – piątek w godz. 09:00 – 19:30.,  z wyłączeniem: 14 lutego, 31 grudnia oraz innych dni w ofertach specjalnych. Nie dotyczy to zaproszeń połączonych z pobytem.

13. Zaproszenia na konkretne datowane imprezy są bezzwrotne.